Ügyfelszolgalati munkatars
+36 209 171 298

Dedeman Olive Tree

Ciprus / Kyrenia / Çatalköy
Untitled 1
megtekinthető időpontok
8/10 | Nagyon jó
  • Tengertől:: 2  km.
  • Központtól:: 8 km.
  • Repülőtértől:: 29 km.
  • Ingyenes helyi SIM kártya
  • Speciális helyi kedvezmény
  • Részlet fizetési lehetőségek
Vélemények
*Az Ön hozzászólása nem kerül jóváhagyásra, ha az nem megfelelő nyelven történik.!
Teljes név *
Email *
étékelés
Biztonsági kód
bahadır çevik / ANKARA 8.1.2014 22:41:44 Puanı : 8

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum: Doğayla iç içe güzel sakin en önemlisi temiz bir yuva..

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Kaliteli hizmet uygun fiyat.:-))

ID: 366

sevinç khocazade / 5.1.2014 15:31:55 Puanı : 8

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum:

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Öncelikle İlk olarak resepsiyondaki tüm çalışanlar bizi güler yüzle karşılayıp ayrı iki oda talebimizi yerine getirdiği için, telefon konusunda yardımcı oldukları için tekrar teşekkür ederim.

ID: 363

EREN KILAVUZ / 9.12.2013 09:42:58 Puanı : 8

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum: ufak tefek eksikliklerin dışında ( ör:odada terlik olmaması ) gibi onun dışında herhangi sıkıntı verecek bi durum veya eksiklik yoktu...

kibris.com.tr ile ilgili yorum: aslında başta bu tür sitelere karşı olumsuz bir düşüncem olsada sayenizde bu düşüncemden tüm olarak olmasa bile firmanızın olduğu her seyahatte rahatlıkla tercih edeceğim şüphesiz tekrardan teşekkürler...

ID: 360

Vatan Öztürk / 21.10.2013 09:15:44 Puanı : 2

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum: Kaldığımız 3 gece boyunca otele ancak yatmadan yatmaya geldik .odalar temizlik çok ama çok kötüydü.odadaki koku felaketti ödediğimiz ücreti yakıp boş yer olsaydı başka yerde kalıcaktık ama bayram nedeniyle heryer full dü.ne kahvaltı yaptık nede akşam yemeği yedik anlatılcak gibi deildi inanınki.orda kalan insanların çoğu şikayetçiydi ve turlarını oteldekileri şikayet edip haklarımızı arayacağız diye söylenip duruyorlardı.tek kelimeyle felaketti bize daha pahalıya geldi taksi dısarıda 3 öğün yemek az deildi hani.taksi beklerken 2 küçük çay istedik onun bile hemen kağıdını imzalattılarki çok iyi biliyorlardı gece yarsı gelip sabah gittiğimizi hiçbir şey yemediğimizi oturmadığımızı ama tabi ne var onlarda çalışan asıl otel sahibi kimse onun otele bir çivi bile çakmadığı belli oteli ne zaman almışsa senelerdir o şekilde bırakmış yazıkkkkk hizmet beş para etmez herkesede söyleyeceğiz çünki insanlara yazık.ki biz çok sık kıbrısa gideriz ama o otele allah bir daha nasip etmesin inş sürekli gelen biri olarak cratostan sonra böyle bir yerr yazıkk çocuğum eşim gerçekten perişan olduk hakikatenn yazıkkkkk

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Sizinle ilgili hiçbir problem yaşamadık aksine ilginize hizmetinize çok teşekkürler... Lütfen sorunları yayınlayın ki insanlar zor durumda kalmasın.

ID: 350

NERİMAN ERTÜRK / 2.12.2012 16:46:23 Puanı : 10

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum: Otel ve personel çok iyiydi. odam çok güzeldi.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: İlginiz için tekrar teşekkür ederim. Hava alaında karşılandım otele getirildim, aynı şekilde yolcu edildim. Aslında benim arayarak teşekkür etmem gerekirdi. kusura bakmayın ihmalim oldu kıbrıs için tercihim herzaman Kibris.com.tr'dir.

ID: 252

YALÇIN BURÇ / 3.10.2012 00:47:59 Puanı : 10

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum: Oteldeki oda temizliği,Kahvaltı çeşnileri mükemel olduğu gibi servislerle girne ve Sahile zamanında aksamadan gidip gelebildik.Otel personeline Teşekkür ederiz.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Her şey için çok Teşekkür Eder. Başarılar Dilerim.Yalçın Burç

ID: 246

Asli Dundar / 31.10.2011 13:39:30 Puanı : 8

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum: Guzel bir otel, genel olarak hizmet-fiyat kalitesinde hosuma gitti, ama yukarida yazdigim sorunlari cozmeleri gerekir.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Tesekkurler.

ID: 132

Deniz Lale / Istanbul - Esenyurt 27.6.2011 15:31:25 Puanı : 10

The Olive Tree Hotel ile ilgili yorum: Bir problem yaşamadık

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Teşekkürler..

ID: 84