Ügyfelszolgalati munkatars
+36 209 171 298

Altinkaya Hotel & Residence

Ciprus / Kyrenia / Ozanköy
Untitled 1
megtekinthető időpontok
8/10 | Nagyon jó
  • Tengertől:: 2  km.
  • Központtól:: 1 km.
  • Repülőtértől:: 35 km.
  • Ingyenes helyi SIM kártya
  • Speciális helyi kedvezmény
  • Részlet fizetési lehetőségek
Vélemények
*Az Ön hozzászólása nem kerül jóváhagyásra, ha az nem megfelelő nyelven történik.!
Teljes név *
Email *
étékelés
Biztonsági kód
ERCÜMENT OĞUZ / 14.5.2014 10:01:18 Puanı : 10

Altınkaya Resort ile ilgili yorum: Tam aradığımız gibiydi diyebiliriz. Sakin, çalışanlar ilgili ve saygılı, yemekler yeterli, sadece kedi sayısı çok fazla.... Ayrıca Helen hanım ayrı bir teşekkürü hakkediyor

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Aslında sizi çok görmedik :) Ancak gerek telefonla gerekse maillerle ulaştığımız herkesin ilgisi ve konuyla çözüme ulaştırıcı yapısı çok takdire değerdi. Teşekkür ederiz.

ID: 385

Kadir Tuğtekin Ok. / Ankara 6.5.2013 13:24:27 Puanı : 10

Altınkaya Resort ile ilgili yorum: 3 yıldızlı olan bu otel beklentilerimizin üzerinde idi. Eşim haksızlık edilmiş dedi.(3 yıldız konumu nedeniyle ve Türkiye'deki otellerle kıyaslayınca) Personel çok ilgiliydi. Sakin ve dinlendirici idi. Fiyat olarak çok iyi idi. Çok memnun kaldık. Telekkürler Altınkaya otelive çalışanlarına..

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Rezervasyonu hemen aldınız. İlgilendiniz. teşekkür ederiz. Eşim ve oğlum Kıbrıs'ı çok beğendi. İleride de inşallah yine hesaplı ve değişik otellerde de tatil yapmak, konaklamak isteriz. Beni bilgilendirirseniz artık.

ID: 292

Tamer MUMCU / 2.7.2012 16:19:50 Puanı : 10

Altınkaya Resort ile ilgili yorum: Tam bir aile oteli. Çok rahat ettim. Ortamı, yemekleri çok güzeldi. Personel ilgili ve yardımcı idi. Cok cok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: cok ilgili bir organizasyon firması. Kesinlikle memnun kaldım. Bir sorun yaşamadım. Teşekkür ederim. Ayrıca arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

ID: 218

Dilek Boyraz / İstanbul 7.7.2011 18:01:46 Puanı : 10

Altınkaya Resort ile ilgili yorum:

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayıp,ilgilenmeniz çok memnun edici. Herhangibir problem yaşamadık.Çevremdeki arkadaşlarıma da her zaman sizleri tavsiye ediyorum. Her zaman olduğu gibi diğer rezervasyon işlemlerimizde görüşmek üzere. İyi çalışmalar.

ID: 87